Byggtrygg AB
Adress: Råsundavägen 166, 5 tr
169 36 Solna
Vid generella frågor mejla till: byggtrygg@byggtrygg.se

INKÖP
Jens Johansson

Jens Johansson

Fönster, Dörrar, Kök, Badrum, Garageportar, Uterum, Trappor, Kaminer, El

jens@byggtrygg.se

Magnus Jansson

Magnus Jansson

Verktyg, Maskiner, Järn, Armering, Bruk & block, Cellplast, Plåt, Takplåt, Takavvattning, Kläder

magnus@byggtrygg.se

Åsa Kronberg

Åsa Kronberg

Golv, Inredning, Tak, Takpapp, Mark, Beslag, Färg

asa@byggtrygg.se

Jakob Lindstrand

Jakob Lindstrand

Trävaror, träbaserade skivmaterial och gips

jakob@byggtrygg.se

FÖRSÄLJNING
Olle Eriksson

Olle Eriksson

Försäljningschef

olle@byggtrygg.se

Daniel Rickborg

Daniel Rickborg

Projektledare

daniel@byggtrygg.se

MARKNAD
Erik Öhlin

Erik Öhlin

Marknadschef

erik@byggtrygg.se

Robert Pripp

Robert Pripp

Reklamchef

robert@byggtrygg.se

Linda Sjöberg  Thelenius

Linda Sjöberg Thelenius

Webbredaktör

linda@byggtrygg.se

Håkan Svensson

Håkan Svensson

Projektledare

hakan@byggtrygg.se

Karin Törnqvist

Karin Törnqvist

Marknad proffs

karin@byggtrygg.se

Stefan Almå

Stefan Almå

Marknad, Butiksutv.

stefan@byggtrygg.se

Jessica Larsson

Jessica Larsson

Assistent, marknad

jessica@byggtrygg.se

ÖVRIGT
Sandra Arnesson

Sandra Arnesson

Ekonomi

sandra@byggtrygg.se

Erica Ellestrand

Erica Ellestrand

Affärsstöd, IT-Ansvarig

erica@byggtrygg.se

Tomas Eriksson

Tomas Eriksson

Affärsstöd,Artikelansvarig

tomas@byggtrygg.se

Kent Holm

Kent Holm

Kvalitet, miljö & säkerhet

kent@byggtrygg.se

Björn Arenander

Björn Arenander

Ekonomichef

bjorn@byggtrygg.se

VD
BERT LARSSON

BERT LARSSON

Verkställande Direktör

bert@byggtrygg.se